בנו של לברון ג’יימס חטף דום לב באימון כדורסל

שתף מאמר זה

ב-25 ביולי 2023, ברוני ג’יימס, בנו בן ה-18 של כוכב הכדורסל לברון ג’יימס, חווה דום לב במהלך אימון כדורסל באוניברסיטת דרום קליפורניה, שם היה אמור להתחיל את שנתו הראשונה. למרבה המזל, מצבו כעת יציב לאחר שהות קצרה בטיפול נמרץ, כך לפי הודעת דובר המשפחה.

האירוע התרחש במהלך אימון, וברוני טופל מיד על ידי צוות רפואי לפני שנלקח לבית החולים. TMZ דיווח כי הוא הועבר באמבולנס עם אורות וסירנות בשעה 9:26 ביום שני.

דום לב הוא מצב שבו הלב מפסיק לפעום לפתע עקב תקלה “חשמלית”, להבדיל מהתקף לב, כפי שהובהר על ידי איגוד הלב האמריקאי.

זהו המקרה השני בתוך שנה שהצוות הרפואי של USC מגיב לשחקן כדורסל גברים שחווה דום לב במהלך אימון. ביולי האחרון, הסנטר וינס איווצ’וקו התמוטט במהלך האימון, אך הוקם לתחייה בהצלחה על ידי מאמנים אתלטים. מאוחר יותר הוא חזר למגרש הכדורסל לאחר שישה חודשים של התאוששות.

ברוני ג’יימס, גיוס של ארבעה כוכבים, הציג את כישרונותיו במשחק מקדונלד’ס הכל-אמריקאי במרץ, והיתה לו שנה מרשימה בתיכון עם נתונים סטטיסטיים ראויים לציון. כישורי הכדורסל שלו הפכו אותו למגייס מאוד מבוקש.

לברון ג’יימס, שנכנס לעונתו ה-21 ב-NBA והשישית בלוס אנג’לס לייקרס, הביע את חלומו לשחק ב-NBA לצד בנו. הוא הצהיר, “השנה האחרונה שלי תשחק עם הבן שלי”, בראיון לאתלטיק בשנה שעברה.

המשפחה ביקשה פרטיות במהלך תקופה זו ותספק עדכונים לתקשורת כאשר יהיה מידע זמין נוסף.

בנוסף, התקרית ב-USC עולה בקנה אחד עם קריסת הטלוויזיה של דמאר המלין, בן 24, בטיחות של באפלו בילס, שלקה בדום לב במהלך משחק כדורגל בינואר. הצוות הרפואי בשטח החייא אותו בהצלחה עם החייאה, ומאז הוא קיבל אישור לחדש לשחק כדורגל.

הצטרף לקבלת כתבות

הכנס את המייל שלך וקבל כתבות בנושא רפואה חינם

כתבות נוספות

כאבי בטן: כאבים בבטן התחתונה

א הגדרה של כאבי בטן כאבי בטן מאופיינים באי נוחות או כאב המורגש באזור שבין החזה לאגן. זה יכול לנוע בין קל לחמור ויכול להיות

כאב בגב כף הרגל

א הסבר על גב כף הרגל החלק האחורי של כף הרגל, המכונה גם העקב, ממלא תפקיד מכריע בתמיכה במשקל הגוף ובהקלת התנועה. הוא מורכב ממבנים

דילוג לתוכן